برنامه ریزی سفر

edited November 2016 در گردش

سلام دوستان عزیز
از طریق این سایت میتونین واسه سفر به هر جای ایران برنامه ریزی کنین
مثلا بلیط هواپیما رزرو کنین یا هتل انتخاب کنین
hotelgmt.com

برچسب‌های این جستار:

دیدگاه‌ها

• سلام. کاش یه مقداری از نکاتش رو هم می‌نوشتی برامون

• من یک مروری روی سایت رزرو آنلاین هتل‌های ایران که دوستمون نوشته کردم. به نظر می‌آید سایتی شبیه جاباما و مانند آن‌هاست. برای هتل‌های داخلی و خرید آنلاین بلیط هواپیما و مانند آن.

سایت سایت تمیزی بود. اما برای اعتمادسازی نسبت به مخاطب نیارمند کمی تغییرات هست. کمی زیادی خشک است و احساس نمی‌کنه آدم جایی داره درباره خدمات سایت توضیح میده.

هدف سایت هتل جی ام تی، تارگتی هست که بیشتر برای تفریح سفر می‌کنه و حتی اون بخشی از سایت که اسمش مجله گردشگری هست نتونسته زیاد موفق عمل بشه (الان نزدیک به ۱۰۰ مقاله داشت) به نظرم اومد سایت جدیدی هست اما واقعا نمی‌دونم تصورم چقدر دقیق و واقعی هست.

امکان رزرو پرواز طبیعتا خیلی خوبه. اما این سایت به طور جدی نیاز داره که کمی تلاش کنه تا مشتری بتونه بهش اعتماد کنه. و همین‌طور باید تلاش کنه به محتواش خیلی زیاد بیفزاید. جدای از همه این‌ها، تورهای یکروزه‌ای توی اون دیدم مثلا تور نجوم در رصدگاه سه قلعه و تور یکروزه دره شمخان که هیجان انگیز بود ولی هدفش مشخص نبود کجاست. مثلا در خراسان رو نوشته تور یک روزه در حالی که برای منی که در تهران هستم خب این اطلاعات هوشمندانه نیست زیاد. چه خوب میشه اگر ساز و کاری فراهم بشود که از هر مبداء دیگری هم بتوان برای این تورها توسط این سایت برنامه‌ریزی کرد.

از دوستان دیگه انجمن پندار اگر کسی هست که از این سایت دیدن کرده یا اطلاعاتی درباره نوع برخوردشون داره خوب میشه بنویسه بدونیم.

برای دیدگاه گذاشتن، درون بیایید یا نام‌نویسی کنید.